لیفت شکم با نخ

همه چیز درباره عمل لیفت شکم با نخ

در دنیای امروز توجه به زیبایی، آراستگی و تناسب اندام بیش از هر زمان دیگر احساس می شود رضایتمندی افراد از تناسب اندام با بالا بردن اعتماد به نفس افراد در بهبود روابط اجتماعی آن ها موثر خواهد بود اما چگونه می توان به تناسب اندام رسید لیفت شکم با نخ یکی از روش های بسیار مناسبی تخت و صاف کردن شکم ومی باشد که گاهی از این روش برای نقاط دیگر بدن نیز استفاده می شود.

لیفت شکم با نخ

مهم ترین نکات پیرامون روش لیفت شکم با نخ

امروزه عمل لیفتینگ شکم با روش های بسیار متنوعی قابل انجام می باشد که یکی از این روش ها لیفت شکم توسط نخ می باشد. هنگامی که یک فرد تصمیم به کاهش سایز موضعی می گیرد با انبوهی از روش ها و متدهای پزشکی مواجه می شود که سبب سردرگمی و تشویش او شده و حتی گاهی انتخاب بهترین روش را با مشکلاتی همراه خواهد کرد.

ما در این مطلب سعی کرده ایم تمامی نکات مرتبط با لیفت شکم با استفاده از نخ  را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا با دید بازتری دست به انتخاب این روش بزنید. بنابراین اگر در پی کسب اطلاعات جامعی از انواع روش های نوین کاهش وزن موضعی هستید مطالعه این مطلب برای شما بسیار مفید خواهد بود زیرا در این مطلب به یکی از آسان ترین و موثرترین روش برای رسیدن به هدف تناسب اندام بدون جراحی یعنی لیفت شکم با نخ پرداخته شده است.

با شنیدن نام روش ابدومینوپلاستی با نخ اولین سوالاتی که احتمالا در ذهن شما ایجاد می شود این است که آیا لیفت شکم برای کاهش چربی در شکم های برجسته کارآمد است؟ لیفت شکم همراه نخ چگونه انجام میشود؟ آیا این عمل قابل بازگشت است؟ عواض عمل جراحی لیفت شکم با نخ چیست؟ بهترین پزشک متخصص برای لیفت شکم و پهلو با نخ کیست؟ پاسخ تمام پرسش های شما در این مقاله گنجانده شده است کافی است این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

روشی فوق العاده برای تناسب اندام

در روش لیفتینگ شکم با نخ امکان کاهش چربی های شکم وجود ندارد و تنها با لیفت شکم توسط تحریک کلاژن سازی می توان به سفت شدن شکم های دچار افتادگی و شلی کمک کرد در این عمل پزشک با در نظر گرفتن شرایط بدنی شما و شکل ظاهری شکمتان با وارد کردن سوزن هایی ظریف در نواحی خاصی از شکم، نخ های مخصوصی که بیشتر از جنس polydioxanone هستند را به زیر پوست می فرستند، با قرارگیری این نخ ها در زیر پوست، بدن بعد از مدتی شروع به کلاژن سازی در پیرامون نخ ها می کند.

همانطور که می دانید کلاژن پوست را مستحکم کرده و پوست لیفت شده توسط این کلاژن ها حمایت می شود اما شاید این پرسش برای شما پیش بیاد که ماندگاری عمل لیفت شکم با نخ چقدر خواهد بود؟ پاسخ به این سوال تا حدود بسیار زیادی به شرایط پوست شما و مخصوصا خاصیت ارتجاعی پوستتان وابسته است اما به طور کلی عمل ابدومینوپلاستی با نخ برای اغلب افراد یک عمل زیبایی قابل بازگشت می باشد و بعد از مدتی نیاز به تجدید خواهد داشت.

۳ مورد از بدترین عوارض عمل لیفت شکم با نخ

عمل لیفت شکم معمولا جزو درمان‌ های ساده و بی خطر قرار می گیرد اما همانند دیگر عمل های زیبایی در صورتی که به درستی انجام نگیرد می تواند ناراحتی ها مشکلاتی را به همراه داشته باشد در ادامه مطلب به مهم ترین عوارض کشیدن پوست شکم با نخ می پردازیم.

  • احساس کردن نخ ها در زیر پوست : در برخی از مواقع فرد ممکن است نخ های زیر پوست خود را حس و یا در مواردی حتی امکان مشاهده آن ها نیز وجود دارد.
  • سردرد یا احساس تیر کشنده زیر پوست شکم : در برخی از موارد لیفت با نخ با درد هایی بعد از عمل همراه است که این گونه درد ها بیشتر به صورت درد تیرکشنده ای زیر پوست گزارش شده اند.
  • پاره شدن نخ های لیفت : بدترین عارضه جراحی کشیدن شکم با نخ پاره شدن نخ ها یا بیرون زدن آن ها از پوست می باشد که احتمال این حالت بسیار کم بوده در موارد بسیار نادری ممکن است رخ دهد.

قبل و بعد از درمان به روش لیفت شکم با نخ چه کنیم؟

همان طور که گفته شد عمل لیفت شکم توسط نخ عمل بسیار ساده و سرپایی می باشد با این حال برای نتیجه بخشی بیشتر عمل و همچنین دفع خطرات احتمالی لازم است به رعایت توصیه های قبل و بعد از این عمل توجه داشته باشید.

در زیر به مهم ترین توصیه های پیش از عمل لیفت شکم و پهلو با نخ اشاره داشته ایم .

  • از ۱۴ روز پیش از انجام عمل لیفت با نخ از مصرف دخانیات و الکل پرهیز نمایید
  • ۱۴حداقل روز قبل از انجام عمل لیفت با نخ با پزشک خود مشورت نمایید
  • از مصرف داروهای دارای خاصیت ضد انعقاد خون پیش از عمل جدا خودداری نمایید

بعد از انجام عمل لیفت با نخ به توصیه های زیر توجه کنید.

  • برای داشتن شکمی صاف و زیبا لازم است حداقل تا ۶ هفته بعد از عمل از گن استفاده کنید
  • به مدت ۱۲ هفته پس از انجام عمل لیفت شکم با نخ نباید از حمام آفتاب یا سولاریوم استفاده نمایید
  • بهتر است حداقل به مدت یک هفته در منزل استراحت داشته باشید و در این مدت مقدار کمی پیاده روی کنید

مطالب مرتبط