مینی لیفت شکم

مینی لیفت شکم یک جراحی زیبایی برای صاف و زیبا کردن شکم می باشد. جراحی زیبایی شکم یکی از رایج ترین جراحی ها به منظور تناسب اندام است. ما در این مطلب ضمن معرفی این روش و توضیح چگونگی انجام این روش که از فیلم مینی ابدومینوپلاستی اقتباس شده است در مورد تمام جزییات این جراحی صحبت می کنیم.

مینی لیفت شکم

جامع ترین اطلاعات در مورد عمل جراحی مینی لیفت شکم

عمل مینی لیفت شکم که نام دیگر آن عمل جراحی محدود شکم یا مینی ابدومینوپلاستی می باشد که همانند روش ابدومینوپلاستی به سفت و تخت شدن شکم، رفع افتادگی ها و چین چروک های پوست شکم کمک می کند اما حتما می پرسید که این جراحی چه تفاوتی با ابدومینوپلاستی دارد؟ مزایای ابدومینوپلاستی نسبت به ابدومینوپلاستی چیست؟ بهترین کاندیدای عمل جراحی مینی لیفت شکم چه کسانی هستند؟ عوارض عمل این چیست؟ عمل زیباسازی شکم چگونه انجام می شود؟ همه و همه سوالاتی است که در هنگام تصمیم گیری در مورد بهترین روش لیفتینگ شکم در ذهن شما ایجاد خواهد شد اما نگران نباشید و مطلب زیر را تا انتها دنبال کنید زیرا ما در این مطلب به تمامی پرسش های شما پاسخ داده ایم.

پس برای کسب اطلاعات جامع مینی لیفت شکم کافی است با ما همراه باشید.

مینی لیفت شکم در چه مواردی کاربرد دارد؟

همان طور که می دانید سایز پوست شکم در زنان باردار در طول بارداری افزایش می یابد این افزایش پوست شکم حتی بعد از زایمان و کوچک شدن شکم نیز به طور کامل به حالت اولیه باز نمی گردد این مشکل گاهی سبب می شود تا مادران پس از زایمان با شکمی پر از چین و چروک شل و افتاده مواجه شوند که با هیچ گونه رژیم غذایی یا ورزش کاملا بهبود نمی یابد در این شرایط روش های جراحی و غیرجراحی بسیار متنوعی در پیش روی مادر قرار می گیرد که می توان با استفاده از آن ها شکم خود را به حالت اولیه پیش از زایمان تبدیل نمود.

اما کدام روش برای شما بهتر است این سوالی است که قبل از هر گونه تصمیم گیری در مورد لیفت شکم باید از خودتان بپرسید پاسخ به این سوال تنها با در نظر گرفتن شرایط جسمانی، شکل ظاهری نواحی شکم و پهلو و میزان توده چربی در ناحیه شکم میسر می باشد.

در قدم اول لازم است شما اطلاعات جامعی از انواع روش های لیفت شکم داشته باشید که این اطلاعات را می توان از راه های مختلفی مانند جستجوی ساده در اینترنت و حتی مشاهده جراحی زیبایی شکم کسب نمود.

بعد از کسب اطلاعات ضروری هر کدام از روش های لیفت شکم با مراجعه به پزشک و مشورت با بهترین جراح لیفت شکم به راحتی می توانید دست به انتخابی صحیح و موثر بزنید.

ما در این مطلب تمامی نکات پیرامون عمل مینی ابدومینوپلاستی را برای شما عزیزان جمع آوری کرده و در اختیارتان نهاده ایم تا با خیال آسوده تری تصمیم به انجام این عمل بگیرید.

تفاوت مینی لیفت شکم و ابدومینوپلاستی

  • همان طور که از نام مینی ابدومینوپلاستی آشکار است بارز ترین تفاوت آن با ابدومینوپلاستی محدود تر بودن برش ها در این روش و به تبع آن ایجاد بافت اسکار کمتر می باشد.
  • در جراحی محدود شکم یا مینی ابدومینوپلاستی جراح تنها چند برش کوچک در قسمت پایینی شکم ایجاد می کند و از طریق این برش ها پوست شکم را لیفت می کند و بافت های پوستی اضافه این قسمت برداشته می شود.
  • همان طور که می دانید در ابدومینوپلاستی برای جلوگیری از عفونت بیمار ناچار است تا چند روز درن را در بدن خود تحمل کند اما در مینی ابدومینوپلاستی پزشک می تواند با مهارت خود و استفاده از جدیدترین متدهای پزشکی نیاز به درن گذاری را حذف کند.
  • علاوه بر این دوره نقاعت مینی ابدومینوپلاستی نسبت به ابدومینوپلاستی به مراتب کم تر است و بیمار نیاز به دوره استراحت کوتاه تری خواهد داشت.

مینی لیفت شکم برای چه افرادی مناسب است؟

جراحی زیبایی شکم از آن دسته جراحی هایی می باشد که دستیابی به نتایج فوق العاده در آن نیازمند انتخاب کیس درمان مناسب می باشد در زیر به بهترین کاندیدای عمل جراحی مینی لیفت شکم پرداخته ایم :

  • شکم های لاغر اما کمی شل و افتاده : اگر قصد انجام این جراحی را دارید باید بدانید که این عمل به هیچ وجه نمی تواند جای ورزش یا رژیم غذایی بگیرد و مینی ابدومینوپلاستی به تنهایی برای کاهش چربی های اطراف شکم کافی نخواهد بود.
  • خانم هایی که قصد بارداری مجدد ندارند : نتیجه عمل مینی لیفت شکم طولانی می باشد اما تغییرات ناگهانی وزن یا بارداری مجدد پس از عمل می تواند بازگشت مشکلاتی چون چروکیدگی پوست شکم را به دنبال داشته باشد.

افرادی که مقدار کمی پوست اضافه در شکم دارند : پوست اضافه خیلی زیاد شلی و افتادگی بیش از حد پوست شکم نمی تواند با مینی ابدومینوپلاستی به طور کامل درمان شود و استفاده از روش ابدومینوپلاستی کامل یا لیفت کامل شکم توصیه می شود.

مینی ابدومینوپلاستی

در پایان روی این موضوع تاکید می کنیم که جراحی لیفت شکم نیز همانند دیگر جراحی های زیبایی یک عمل کاملا اختیاری است و لازم است پیش از تصمیم به عمل جهت مشاوره با بهترین پزشک مینی لیفت شکم و آگاهی از مزایا و معایب و هم چنین عوارض این عمل اقدام نمایید.

مطالب مرتبط